ASANSÖR MONTAJ


Asansör Montajı karmaşık bir yapıya sahiptir. Bunların profesyonel ekiplerle montajının yapılması güvenlik ve performans açısından önem taşımaktadır. Arslan Asansör olarak sizlere bu hizmeti en iyi ve en güvenilir şekilde hizmetinize sunmaya gayret gösteriyoruz. 

Yapılan asansör montajında kullanılan malzemelerin kalitesi ne olursa olsun dikkatli yapılmadığı takdirde kısa bir süre içinde görevini aksatan verimsiz bir sistem durumuna düşmekten kurtulamayacağı unutulmamalı.  

Halbuki, iyi etüt edilmiş, doğru projelendirilmiş ve itinayla monte edilmiş bir asansörün periyodik bakımları da zamanında yapıldığı takdirde düzgün çalışmaması için hiçbir sebep yoktur. 

Arslan Asansör satışını gerçekleştirdiği ürünlerin yanı sıra montaj konusuna verdiği ehemmiyette de sınırsızdır. Montajını gerçekleştirdiği asansörlere belirlenen süre içerisinde verdiği garanti kapsamı ile servis hizmeti vermektedir. Montaj işlemleri uzman ekip ve mühendislerden oluşmaktadır. Oluşabilecek tüm problemleri önceden hesaplayan personelimiz sorunsuz bir asansör kullanımı için yapılması gereken tüm işlemleri eksiksiz olarak yerine getirmektedir.