Arslan Asansör

25 yılı aşkın tecrübemizle siz değerli müşterilerimizin taleplerine doğru, sağlıklı ve güvenilir bir şekilde hizmet vermeyi görev edindik.

Ürünlerimizde CE Avrupa uygunluk işareti ve ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi belgelerine sahip olan firmamız asansör montaj, revizyon, bakım ve montaj konularında faaliyetlerini sürdürmektedir. 

Misyon edindiği kalite ve güven standardı ile projelerine ve satış sonrası hizmet kalitesine önem vererek büyük başarılara imza atmaya devam edecektir.

Bakım&Onarım

Asansör Bakım & Onarım

Asansör bakımı dikkate alınması gereken konulardan biridir. Asansör bakımı ne yazık ki ülkemizde çok dikkate alınmaması nedeniyle çok sık  kazalarının yaşanmasına sebep olmaktadır. Arslan Asansör, tespit edilen arızaları hızlı bir şekilde çalışır hale getirmek için güvenilir bir hizmet sunmaktadır. 

devamı

MONTAJ

Asansör Montaj

Arslan Asansör, konusunda uzman ekibiyle başarılı projelere imza atmaktadır. Çeşitli kapasitelerde insan asansörleri, hidrolik asansör sistemleri, servis asansörleri, yük asansörleri ve diğer tüm asansör sistemleri için güvenilir montaj hizmeti sunmaktadır.

Devamı

REVİZYON

Demo

Asansörler de diğer hareketli makineler gibi zamanla deformasyona uğrar. Uzun yıllar kullanılması beklenen asansörlerin mutlaka aralıklarla periyodik bakımı yapılmalı. Kullanım kalitesindeki performans düşüklüğü istenmiyorsa asansörünüzün arızalanmasını beklemeyiniz.

Devamı